close
  • Telefon0850 202 62 62
  • TelefonHediye Çekleri
  • TelefonUçak Biletleri
  • TelefonBireysel İş Seyahatleri
  • TelefonYurtdışı Organizasyonlar
  • TelefonYurtiçi ve Kıbrıs Organizasyonları
  • TelefonKongre ve Fuar Organizasyonları
  • TelefonHac ve Umre Organizasyonları
  • TelefonDiğer Hizmetlerimiz ve Detaylı Bilgi
Bizi Takip Edin!

DepartmanKongre & Fuar Organizasyonları

E-Postakongrefuar@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201

DepartmanKurumsal Bilet

E-Postakurumsalbilet@etsmice.com.tr

Faks(0216) 348 8356

DepartmanToplantı & Incentive (Yurt İçi)

E-Postayurtici.incentive@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201

DepartmanToplantı & Incentive (Yurt Dışı)

E-Postayurtdisi.incentive@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201

DepartmanKurumsal Seyahat Hizmetleri (Yurt İçi)

E-Postayurticiotel@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201

DepartmanKurumsal Seyahat Hizmetleri (Yurt Dışı)

E-Postayurtdisiotel@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201

DepartmanHac & Umre

E-Postahacumre@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201

DepartmanPazarlama - Genel Bilgi

E-Postapazarlama@etsmice.com.tr

Faks(0216) 418 2201